Forum Kafem & Sohbet,Bilgi,Müzik,Teknoloji Sitesi
Lütfen daha kaliteli hizmet için üye olunuz..Forum Kafem Yönetimi
Lütfen daha kaliteli hizmet için üye olunuz..Forum Kafem Yönetimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Kafem & Sohbet,Bilgi,Müzik,Teknoloji SitesiHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 5
AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Alexa
Reklam
iyi.tc Siteni Ekle!

İşte Nickler İsteyene Özel

3 posters
YazarMesaj
Aspirin
>>Forum Ağası <<
>>Forum Ağası
Aspirin

Horoz
Rep Puanı : 2673670
Aldığı Oy : 16

Oyunlar
Asil:
İşte Nickler İsteyene Özel Left_bar_bleue0/0İşte Nickler İsteyene Özel Empty_bar_bleue  (0/0)

İşte Nickler İsteyene Özel Empty
MesajKonu: İşte Nickler İsteyene Özel   İşte Nickler İsteyene Özel I_icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 6:57 pm

göѕℓєяιм ѕєηι яαнαтѕιz є∂уισяѕα кραтιям вιя ∂αнα αçмαм ѕözℓєяιм ѕєηι яαнαтѕız є∂ιуσяѕα ѕυѕαяıм кσηυşмαм ναяℓığıм ѕєηι яαнαтѕız є∂ιуσяѕα вιя ∂αнα кαяşıηα çıqмαм αмα ѕєνqιм ѕєηι яαнαтѕız є∂ιуσяѕα üzgüηüм вυηα єηgєℓ σℓαмαм--by_yusuf_09_piskoooKaranlık, bir ışıkla dehşet verir aslında çünkü yalnız kalamazsın gölgen vardır yanındaBir kaç damla gözyaşı akar gözümden ama ne yapabilirim ki benimde ruhum kayıp hayatın içinde kalbim kırık param parça bir halde ama karanlığın şartı budur mutlu olmalıyım belki deKötümser bir şekilde bakan yok bana karanlık bakar ama o iyidir aslında çünkü düşünme fırsatı verir insanaSen Bnm Farkımı Fark Edemedin!Ama Artık Farketsende Farketmez!Çünkü bnm farkımı farkedenler senden çok FarkLı After this,I don't wanna see stupid boys !!!!! Oh Boy,Are You Man Enough For Me ?? Bende Mecnun'dan füzun aşıklık istidadı var Aşık-ı sadık benem Mecnun'un ancak adı var Şimdi daha iyi anlıyorum ki, Nefes almak değilmiş, yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi bir şey, Seni severken,sensiz olmak... 'Gitmeye de bilirim. Gitmeyi de bilirim...' İçimde dağları deviren gizleri yazdım sana,aslında bu hikayenin de biteceği hep aklımda..Sana veremediğim bütün sözler artık son satırlarımda.. İçimin en iç yanı bendeki bir enkaz yığını Seni terk etmenin bile başkaydı tadı!Sana hasretlenmek ztn bana mübahtı.Baksana bu ayrılık ikimize de çok yakıştı..! ''Nsl Değdi Ellerin Onun Ellerine ?GiT! Bir Daha Dönme Geri,İstemem Bundan BöyLe Ellerini..Git...'' Git..Bir daha Dönme Geri,İstemem Bundan Gayri Ellerini ! Git Yollar Snn olsun Yıllar bnm BıRaK BeNi !!! Boşwer,Hep aynı MasaL 'Hayat ve BeN' İşte O kdr :-D Artıq ne gözlerim,ne gülüşüm,ne ellerim ne de KaLbİm snn..Artıq hepsi bnm! İki rayı gibiyiz bir tren yolunun yakın olması neyi değiştirir son istasyonun ? Burlarada Senden Çok Bir Görsen AnLarsın..Oralarda Benden Yok Bir Düşünsen Anlarsın !! Şimdi Sen Gidiyorsun Ya Herkes Sana Benzeyecek ! ~S~I~K~I~L~D~I~M~ Y~A~L~N~I~Z~L~I~K~T~A~N~ :|KiM O GöZLeRiNDeKi YaBaNCı ?! Yakanı Bırakmaz Ellerim. . . Hani Ben oLaCakTıM Y A L A N C I Başının TaCı ! вєη ηє gιdєηє кαℓ dєяιм ηєdє кαℓαηα gιт gιdєη уσℓυηυ кαℓαη уєяιηι вєℓιяℓємιşтιя нαуαтıмdα...
https://forumkafem.yetkin-forum.com
tuğba
Yeni Üye
Yeni Üye
tuğba

Domuz
Rep Puanı : 2737568
Aldığı Oy : 0

MesajKonu: Geri: İşte Nickler İsteyene Özel   İşte Nickler İsteyene Özel I_icon_minitimeCuma Eyl. 25, 2009 5:19 pm

ooo burdaki nickler çok gzl çoooooooookkkk beqndimmm.....SmileSmileSmileSmile
http://www.forumkafem.yetkin-forum.com
Aspirin
>>Forum Ağası <<
>>Forum Ağası
Aspirin

Horoz

Oyunlar
Asil:
İşte Nickler İsteyene Özel Left_bar_bleue0/0İşte Nickler İsteyene Özel Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: teşekkür   İşte Nickler İsteyene Özel I_icon_minitimeCuma Eyl. 25, 2009 5:21 pm

ewt öledir
mccarty
Yeni Üye
Yeni Üye
mccarty

Rep Puanı : 2730002

MesajKonu: Geri: İşte Nickler İsteyene Özel   İşte Nickler İsteyene Özel I_icon_minitimeC.tesi Ekim 10, 2009 8:25 pm

selam agacımmmmmm
mccarty
Yeni Üye
Yeni Üye
mccarty

Rep Puanı : 2730002

MesajKonu: Geri: İşte Nickler İsteyene Özel   İşte Nickler İsteyene Özel I_icon_minitimeC.tesi Ekim 10, 2009 8:26 pm

hayırlı olsun bakalım...
Aspirin
>>Forum Ağası <<
>>Forum Ağası
Aspirin

Horoz

Oyunlar
Asil:

MesajKonu: saqol abicm   İşte Nickler İsteyene Özel I_icon_minitimeC.tesi Ekim 10, 2009 8:26 pm

saqol

İşte Nickler İsteyene Özel
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Türklere Özel
» 2009 nİCKlER BY_ASPİRİNLE
» Dehşet Nickler Geldi
» İŞhte Dewamı Süper Nickler
» İşte Komik Bir Video